Online YDS YÖKDİL kursu 7 Kasım’da başlıyor. Son kontenjanlar!

Aykut Hoca Ders Notları Kitabı


YDS & YÖKDİL

Aykut Hoca Ders Notları Kitabı

Eğitmen: Aykut Güven

clock

Ders Saati

0 Saat

hourglass

Erişim Süresi

Sınırsız

calendar

Başlangıç Tarihi

31/08/2023

calendar

Bitiş Tarihi

31/08/2023

(0 Yorum) Beginner 119 Kayıtlı Öğrenci

Bu çalışma Aykut hocanın online derslerinde kullandığı hedefe yönelik YDS-YÖKDİL-YDT gramer ve kelime notlarından oluşmaktadır.

Bu çalışma Aykut hocanın online derslerinde kullandığı hedefe yönelik YDS-YÖKDİL-YDT gramer ve kelime notlarından oluşmaktadır. Kelime çalışmalarının bir bölümünde sıfat – zarf – isim – fiil - phrasal verbs gruplarından oluşmaktadır ve kelimeler anlamlarına göre sistematik bir şekilde tablolarla verilmiştir. Ayrıca kelime kitaplarının çoğunda yer almayan detay bilgi içeren kelime püf noktaları verilmiştir. Gramer bölümünde ise 3 temel konu olan tense – modals - bağlaç konularını içeren püf noktalar sistematik şekilde sınavlarda çıkmış örnek cümlelerle verilmiştir. Ayrıntı bilgiler sınavın gramer kısmında soru çözümünü kolaylaştıracak şekilde verilmiştir.

Ders Notları Kitabı

Desteklenen Cihazlar

Sistemimiz web tarayıcısı güncel olan bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda, akıllı tabletlerde ve akıllı televizyonlarda kesintisiz olarak çalışmaktadır. Ancak ders ekranı en iyi haliyle bilgisayarlarda çalışmaktadır.

Kullanılan Kaynaklar

Dersler için vereceğimiz kaynaklar, ücretsiz olarak sisteminize yüklenecektir. Ayrıca ders çalışırken sadece bizim sağlayacağımız kaynakları kullanmanız yeterli olacaktır.

Yeterli Kalitede İnternet Bağlantısı

Online dersleri izlerken sorun yaşamamanız adına 8 Mbps ve üzerinde internet hızına sahip olmanız yeterlidir. Bilgisayarınızın işletim sisteminin ve internet tarayıcınızın güncel olması ile birlikte bilgisayarınızda güvenlik yazılımları kullanmanız konforlu biçimde sisteminizi kullanmanızı sağlayacaktır.

Desteklenen Web Tarayıcıları

Chrome©

Firefox©

Opera©

Safari©

Yandex Browser©

Fazladan Hizmet İçin Fazladan Ücret İstemeyiz

Ders içeriği olarak kullanılabilecek ek kaynaklar ya da yapılacak ek dersler için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Özetle

Diğer popüler web sitelerini rahatlıkla kullanabiliyorsanız, buradaki sistemimizi de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aykut Güven Hakkında

2008 YDS Üniversite sınavında ilk 200’e girerek Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili Öğretmenliği bölümünü kazanmıştır. Üniversite eğitimini 4 yılda bölüm 3.sü olarak Yüksek Şeref öğrencisi unvanıyla 2012 yılında tamamlamıştır. Üniversite eğitimin ardından bir süre devlet okullarında İngilizce öğretmenliği yapmıştır.

Buna ek olarak YDS-YÖKDİL VE YDT üzerine çeşitli kurslarda öğrencilere eğitim vermiştir.2017 yılında aykuthocayds ismiyle İnstagramda bu gruplara yönelik bir eğitim sayfası açmıştır. Türkiye’de en fazla takipçiye sahip YDS sayfası olarak Türkiyenin dört bir tarafından 146 bin takipçiye ücretsiz paylaşımlar yapmaktadır. Ayrıca 15 bin aktif üyesiyle en fazla takipçiye sahip YDS TELEGRAM sayfasında ücretsiz soru paylaşımı ve kelime-gramer ders notları paylaşmaktadır.

PDF kitapları çok sayıda kişi tarafından alınıp sınavlara hazırlık sürecinde kullanılmıştır. Aykut hoca 2013 YDS’den itibaren hiçbir sınavı kaçırmayıp ÖSYM’nin sürekli nabzını tutmaktadır. Kaynaklarını ve eğitimlerini buna göre dizayn etmektedir. Sizlerde geç kalmadan YDS-YÖKDİL-YDT sınav engellerini Aykut hocayla aşın.

right-arrow Detaylı Bilgi Al!
aykut

Sizi Arayalım?

Dil öğrenme veya sınav hazırlığıyla ilgili herhangi bir sorunuz mu var? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız! Aykut Hoca YDS olarak sorularınızı yanıtlamak ve size rehberlik etmek için buradayız.

phone

Müşteri Hizmetleri

0 (544) 428 84 24

whatsapp

Whatsapp Hattı

0 (544) 428 84 24

instagram

instagram Hesabı

@aykuthocayds