Online YDS YÖKDİL kursu 7 Kasım’da başlıyor. Son kontenjanlar!

OFFLINE SONBAHAR 2023


OFFLINE 2023

OFFLINE SONBAHAR 2023

Eğitmen: Aykut Güven

clock

Ders Saati

96 Saat

hourglass

Erişim Süresi

12 Ay

calendar

Başlangıç Tarihi

08/05/2023

calendar

Bitiş Tarihi

01/10/2023

(0 Yorum) Beginner 189 Kayıtlı Öğrenci

OFFLINE YDS-YÖKDİL

* Kursumuz 08 MAYIS 2023 tarihinde başlayacak ve 2023 Sonbahar YDS tarihine kadar devam edecektir.

*Dersler Online olarak Zoom üzerinden Pazartesi ve Çarşamba günleri 19:30-21:50 saatleri arasında Aykut Hoca tarafından yapılacak , derslere ait kayıtlar websitemize dersten 1 saat sonra yüklenecektir.

*Ders kayıtlarına erişim süresi 360 gündür.

*Kurulacak Whatsapp grubundan ders linki, ders materyalleri ,günlük olarak kelime-okuma ve soru paylaşımı ve bunlara ilişkin video paylaşımı yapılacaktır.

*YDS ve YÖKDİL sınavlarından önce yapılacak kamplar ücrete dahildir .

*Kelime , grammar ve grammar soru bankası kitapları pakete dahildir.

*Ayrıca tüm özgün ders notları sisteme PDF olarak yüklenecektir.


46.GÜN YÖKDİL KAMP-6

45.GÜN YÖKDİL KAMP-5

44.GÜN YÖKDİL KAMP-4

43.GÜN YÖKDİL KAMP-3

42.GÜN YÖKDİL KAMP-2

DERS PROGRAMI

Desteklenen Cihazlar

Sistemimiz web tarayıcısı güncel olan bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda, akıllı tabletlerde ve akıllı televizyonlarda kesintisiz olarak çalışmaktadır. Ancak ders ekranı en iyi haliyle bilgisayarlarda çalışmaktadır.

Kullanılan Kaynaklar

Dersler için vereceğimiz kaynaklar, ücretsiz olarak sisteminize yüklenecektir. Ayrıca ders çalışırken sadece bizim sağlayacağımız kaynakları kullanmanız yeterli olacaktır.

Yeterli Kalitede İnternet Bağlantısı

Online dersleri izlerken sorun yaşamamanız adına 8 Mbps ve üzerinde internet hızına sahip olmanız yeterlidir. Bilgisayarınızın işletim sisteminin ve internet tarayıcınızın güncel olması ile birlikte bilgisayarınızda güvenlik yazılımları kullanmanız konforlu biçimde sisteminizi kullanmanızı sağlayacaktır.

Desteklenen Web Tarayıcıları

Chrome©

Firefox©

Opera©

Safari©

Yandex Browser©

Fazladan Hizmet İçin Fazladan Ücret İstemeyiz

Ders içeriği olarak kullanılabilecek ek kaynaklar ya da yapılacak ek dersler için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Özetle

Diğer popüler web sitelerini rahatlıkla kullanabiliyorsanız, buradaki sistemimizi de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aykut Güven Hakkında

2008 YDS Üniversite sınavında ilk 200’e girerek Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili Öğretmenliği bölümünü kazanmıştır. Üniversite eğitimini 4 yılda bölüm 3.sü olarak Yüksek Şeref öğrencisi unvanıyla 2012 yılında tamamlamıştır. Üniversite eğitimin ardından bir süre devlet okullarında İngilizce öğretmenliği yapmıştır.

Buna ek olarak YDS-YÖKDİL VE YDT üzerine çeşitli kurslarda öğrencilere eğitim vermiştir.2017 yılında aykuthocayds ismiyle İnstagramda bu gruplara yönelik bir eğitim sayfası açmıştır. Türkiye’de en fazla takipçiye sahip YDS sayfası olarak Türkiyenin dört bir tarafından 146 bin takipçiye ücretsiz paylaşımlar yapmaktadır. Ayrıca 15 bin aktif üyesiyle en fazla takipçiye sahip YDS TELEGRAM sayfasında ücretsiz soru paylaşımı ve kelime-gramer ders notları paylaşmaktadır.

PDF kitapları çok sayıda kişi tarafından alınıp sınavlara hazırlık sürecinde kullanılmıştır. Aykut hoca 2013 YDS’den itibaren hiçbir sınavı kaçırmayıp ÖSYM’nin sürekli nabzını tutmaktadır. Kaynaklarını ve eğitimlerini buna göre dizayn etmektedir. Sizlerde geç kalmadan YDS-YÖKDİL-YDT sınav engellerini Aykut hocayla aşın.

right-arrow Detaylı Bilgi Al!
aykut

Sizi Arayalım?

Dil öğrenme veya sınav hazırlığıyla ilgili herhangi bir sorunuz mu var? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız! Aykut Hoca YDS olarak sorularınızı yanıtlamak ve size rehberlik etmek için buradayız.

phone

Müşteri Hizmetleri

0 (544) 428 84 24

whatsapp

Whatsapp Hattı

0 (544) 428 84 24

instagram

instagram Hesabı

@aykuthocayds